Datum / čas
01. 02. 2019 - 21. 02. 2019
Celý den

Lektor: David Zahradník

Místo konání
Auroville - Indie


21 denní challenge smíchu v Indii

je výzvou pro všechny, kdo chtějí změnit svůj přístup k životu v lepší a radostnější

Nezáleží tolik na vnějších podmínkách a událostech, které se nám dějí. Více záleží na našem přístupu, a to z jakého úhlu pohledu se na tyto události díváme.

Jóga smíchu nám umožňuje vidět svět z nadhledu nevážnosti a nespoutané radosti. Dětská hravost a smích v nás vyvolává pocit, že vše je najednou lehčí a pozitivnější. Prostřednictvím každodenního 15ti minutového smíchu máme možnost za 21 dní změnit svůj postoj k životu, a tím tak učinit svůj život radostnější, veselejší a pozitivnější. Prostřenictvím změny na sobě pak můžeme změnit i svět kolem sebe.

V Indii se budeme každý den věnovat tomuto 21 dennímu cvičení, ve kterém budeme prostřednictvím smíchu bez důvodu měnit svou náladu a tedy i obsah mysli. Nevynecháme ani jedinný den, a to je opravdu výzvou. Jisto jistě přijdou i chvíle, kdy nám moc do smíchu nebude, ale prostřednictvím technik od indického doktora medicíny Madana Katarii se přeneseme do smíchu a s ním spojeného uvolnění těla a mysli.

Začínáme přesně 1. února 2019 a výzva je to úplně pro všechny, nejen pro ty, kteří s námi budou v Indii. Více info o naší cestě do Indie naleznete zde – http://indienazimu.jogasmichu.cz/

Své zážitky a dojmy můžete každý den sdílet na stránce facebooku – https://www.facebook.com/jogasmichu/

Můžeme se tak navzájem podporovat a udržet tak energii smíchu po celých 21 dnů.

David Zahradník

nahrávám mapu....

Rezervace na akci

Rezervace jsou uzavřeny.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.