Datum / čas
14. 11. 2017
18:30 - 20:30

Lektor: David Zahradník

Místo konání
Městská knihovna Roztoky


Představíme vám unikátní koncept založený na smíchu bez důvodu, původem od indického doktora medicíny Madana Katarii pod názvem

JÓGA SMÍCHU

Je vědecky ověřeno, že se každý dokáže smát bez použití vtipu, humoru nebo komedie. Vyzkoušíme si to na vlastní bránici.

Jóga smíchu nám během chvilky umožní:

  • zlepšit náladu
  • zredukovat stres a posílit imunitní systém
  • zvýšit pracovní nasazení
  • zlepšit komunikativní a sociální dovednosti

 


 

Přihlášování pomocí formuláře níže

Vstupné dobrovolné AVŠAK, pro rezervaci je třeba zaplatit zálohu 150 Kč na účet 1520777133/0800 (do zprávy pro příjemce uveďte své jméno).

Preferujeme ekonomii DAR za DAR, takže pokud vám částka přijde vysoká nebo naopak příliš nízká za to co vám celý večer přinese, máte možnost si své penízky na místě vzít v hotovosti zpět a nebo darovat navíc kolik uznáte za vhodné.

Kapacita je omezena prostorem na maximálně 14 lidiček, děkujeme Vám předem za pochopení a že se hlásíte pomocí rezervačního formuláře níže.

 

 


 

Na závěr provádíme Meditaci smíchu,což je unikátní technika, při které dosáhneme emocionálního i tělesného uvolnění a propojení se všemi v průběhu několika desítek minut intenzívního smíchu.

Účinky smíchu a pozitivní pocity v nás budou doznívat ještě několik následujících dnů. Můžeme nechat proudit svůj přirozený smích jako prostředek ke spojení se sebou samým a s tím co nás přesahuje. Naše mysl se naprosto zklidní a my můžeme na chvíli nahlédnout za oponu.

nahrávám mapu....

Rezervace na akci

Rezervace jsou uzavřeny.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.