Darja Černá

Místo působení: Ostrava, Brno, Praha a celá ČR

Směju se očima, dívám se srdcem, povídám rukama a cítím tělem.

Jsem multifunkční jedinec: Veselá lektorka, profesionální koučka, kreativní pisálek, milovnice života, otevřený dáreček, chechtající pytlík – smíšek, yeswoman, která umí říkat ne, vášnivá a dobrodružná cestovatelka a mnoho dalšího…

Letos jsem se do Česka vrátila po 4 letém cestování napříč Asii, Evropou a Mexikem. Během mých cest jsem občas pracovala, hodně doprovolničila a byla mentorkou lidem, které jsem potkávala při cestě.

Inspirovala jsem lidi dojít k cíli ve směrech low–cost cestování, jak mít odvahu místo strachu a zkrátka jak dávat sebe na první místo. Několik z nich si opravdu šlo za svými sny a tak jsem si udělala certifikaci na kouče. Už jsem nedávala jen rady, ale vytvářela prostor, aby si na to všichni mohli přijít sami.

Země, kde moje srdíčko plesalo nejvíc a kde jsem strávila skoro rok mého života, byla Indie. Mimo jiné, jsem zde navštívila i jejich tradiční Jógu smíchu. Byla to láska na první „úsměv“. Zamilovala jsem se do ní a po nějaké době jsem si udělala certifikaci. Rozhodla jsem se tento směr šířit dál, protože…

…když se smějete, měníte se. Když se změníte, změní se i svět kolem vás.

Zjistila jsem, že je to můj filosofický směr, který praktikuji již od malička. Baví mě vytvářet bezpečný prostor, kde si lidé mohou dovolit být sami sebou, hrát si zase jako děti a jen tak se smát a být.

Těším se, až se naše smíchy spolu rozezní, protože lidský smích je ta nejkrásnější skladba.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.