Datum / čas
09. 07. 2017
18:15 - 20:00

Lektor: Anna Černá

Místo konání
park Lužánky


Setkání je vhodné pro všechny, kteří buď přemýšlí, zda je jóga smíchu vhodná pro ně a chtějí se s touto technikou seznámit, nebo jsou již pravidelnými smíšky a chtějí si užít společný smích pod širým nebem.  Setkání se zúčastní také  další skvělá instruktorka jógy smíchu Pavla Mrnuštíková.

Akce proběhne na čerstvém vzduchu v parku Lužánky a v případě nepříznivého počasí/deště bude odvolána do 17 h daný den – proto je nutná rezervace účasti a zadání vašeho telefoního spojení pro ohlášení nenadálých změn. Rezervaci místa proveďte jakkoliv a od 4.7. pouze pomocí SMS na 773 750 244.

PROGRAM:
Seznámení s jógou smíchu, rozcvičení smíchosvalů, smíchocviky, meditace smíchu a společné sdílení

CO S SEBOU:
Doporučuji vzít si pohodlné oblečení (klidně na přioblečení, převlečení), minimálně 0,5l láhev s vodou a také podložku/ručník na sednutí/lehnutí na trávník. Přibalte si také chuť se smát.

MÍSTO KONÁNÍ A ZÁZEMÍ:
Sejdeme se v 18:15 hodin v Lužánkách, u trolejbusové zastávky Pionýrská ve směru na Líšeň. Poté se společně přesuneme na vybrané místo v parku Lužánky. Reálný začátek akce bude tedy kolem 18:30. Opozdilce nasměruji maximálně do 18:40 po telefonu, poté se budu věnovat pouze smíchu a všem účastníkům. Děkuji za vaši dochvilnost 😉

KONTRAINDIKACE:
Smích je fyzická aktivita a dochází k námaze nejen bránice ale i celé řady dalších svalů. Všichni účastníci se účastní této aktivity na vlastní zodpovědnost. Obecně se nedoporučuje účast např. těhotným ve vyšším stádiu těhotenství, lidem s vysokým krevním tlakem, vážnějšími psychickými poruchami, chronickým kašlem, krvácejícími hemeroidy, epilepsií, srdečními chorobami, těžkými bolestmi páteře, s kýlou a po čerstvé (do 3 měsíců) chirurgické operaci. V případě nejasností, konzultujte vše nejdříve se mnou a následně i s vašim ošetřujícím lékařem.

CENA:
Osobně sdílím myšlenku koloběhu energie a vyznávám filozofii Dar za Dar. Cena je v dobrovolné výši. Každý může zaplatit v penězích tolik energie, kolik mu celé setkání přinese, dle svých momentálních možností. Jedná se o tradiční výstupné na konci setkání místo vstupného. 

REZERVACE:
Kapacita není omezená 🙂 Rezervace je ovšem nutná  a od 4.7. pouze přes sms na můj telefon: 773 750 244. V případě nevhodného počasí dám vědět do 17 h daný den, že se akce ruší, případně kam se přesouvá pod střechu! V případě, že nebudete moct přijít, děkuji, že mi vaši neúčast nahlásíte co nejdříve.

Těšíme se na vás!

Anička a Pavla

propagátorka vědomého života, ženství a mateřství
www.anna-cerna.cz

Anna Černá

nahrávám mapu....

Rezervace na akci

Rezervace jsou uzavřeny.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.