Datum / čas
02. 05. 2017
18:00 - 20:30

Lektor: Anna Černá

Místo konání
Mateřská Škola Jažlovická


Jedná se o SEZNAMOVACÍ SETKÁNÍ S JÓGOU SMÍCHU pro všechny, kteří přemýšlí, zda je jóga smíchu vhodná i pro ně. Všechny cviky děláte jen tak, jak sami cítíte, že je vám to příjemné. Máte možnost kdykoliv vše pouze sledovat nebo si na chvíli odpočinout a posadit se na zem… Můžete se kdykoliv rozhodnout odejít, pokud zjistíte, že vám smích nic nepřináší ;-) Proto přijďte vše vyzkoušet a až po setkání se rozhodněte, zda přijdete i příště! ;-) Setkání je vhodné i pro všechny, kteří už na józe smíchu někdy byli.

Koncept jógy smíchu je založen na myšlence, že se každý můžeme smát bez důvodu. Základem této aktivity je kombinace smíchu a jógového dýchání (Pranayamy). Smích se vyvolává pomocí speciálních cvičení, která jsou založená na skupinové dynamice, očním kontaktu a dětské hravosti.

PROGRAM:
Seznámení s jógou smíchu, rozcvičení smíchosvalů, smíchocviky a hravé aktivity, meditace smíchu, relaxace a společné sdílení na závěr

CO S SEBOU:
Vezměte si pohodlné oblečení na převlečení, láhev s vodou a chuť se smát. Vhodné je přibalit si také mikinu/svetr/teplé ponožky případně lehkou deku či polštářek pro větší pohodlí při závěrečné meditaci smíchu a relaxaci vleže. Místnost je vybavena kobercem, pokud chcete můžete si pro větší pohodlí donést i podložku na ležení…

MÍSTO KONÁNÍ A ZÁZEMÍ:
Sejdeme se v Mateřské Škole Jažlovická na ulici Jažlovická 2119 – 10 minut chůze od metra Háje (třída Berušky). Nejbližší MHD zastávka je Metodějova (autobus č. 213 a 136). Je zde možnost se pohodlně převléknout případně vykonat jakoukoli potřebu. K dispozici je voda z kohoutku a mnou připravený uvítací raw dezert. Opozdilce o víc jak 10 min nepřijímám, protože to ruší dynamiku hodiny. Děkuji za Vaši dochvilnost. 😉

CENA:
Osobně sdílím myšlenku koloběhu energie a vyznávám filozofii Dar za Dar. Cena je tedy v dobrovolné výši. Každý může zaplatit v penězích tolik energie, kolik mu celý večer přinesl a dle svých momentálních možností. Jedná se o tradiční výstupné na konci setkání místo vstupného. 

CO SI ODNESETE:
Díky osobnímu prožitku smíchu v různých podobách získáte praktické tipy, jak se smát častěji v každodenním životě. Vyzkoušíte si nejen na vlastní bránici účinky delšího smíchu a zažijete, jaké to je smát se celým tělem a duší.

KONTRAINDIKACE:
Smích je fyzická aktivita a dochází k námaze nejen bránice ale i celé řady dalších svalů. Všichni účastníci se účastní této aktivity na vlastní zodpovědnost. Obecně se nedoporučuje účast např. těhotným ve vyšším stádiu těhotenství, lidem s vysokým krevním tlakem, vážnějšími psychickými poruchami, chronickým kašlem, krvácejícími hemeroidy, epilepsií, srdečními chorobami, těžkými bolestmi páteře, s kýlou a po čerstvé (do 3 měsíců) chirurgické operaci. V případě nejasností, konzultujte vše nejdříve se mnou a následně i s Vašim ošetřujícím lékařem.

REZERVACE:
Kapacita místnosti je omezená, prosím tedy o závaznou rezervaci přes rezervační formulář níže na těchto stránkách případně na: annacerna@centrum.cz, 773 750 244 . Pokud nebudete moci přijít, je třeba rezervaci zrušit, aby jste neblokovali místo někomu dalšímu, kdo by rád přišel! Maximální počet účastníků je 18.

Malé doporučení na závěr – neplánujte si větší jídlo cca 1 hodinu před začátkem setkání.

Těším se na společný smích!

Anička

propagátorka vědomého života, ženství a mateřství
www.anna-cerna.cz/joga-smichu

Anna Černá

P.s. Děkuji za jakoukoliv formu sdílení této události s Vašimi známými, přáteli a kamarády i když se sami akce nezúčastníte!

nahrávám mapu....

Rezervace na akci

Rezervace jsou uzavřeny.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.