Datum / čas
03. 04. 2017
18:00 - 20:30

Lektor: Anna Černá

Místo konání
Mateřská Škola Jažlovická


Jedná se o SEZNAMOVACÍ SETKÁNÍ S JÓGOU SMÍCHU pro všechny, kteří přemýšlí, zda je jóga smíchu vhodná i pro ně. Všechny cviky děláte jen tak, jak sami cítíte, že je vám to příjemné. Máte možnost kdykoliv vše pouze sledovat nebo si na chvíli odpočinout a posadit se na zem… Můžete se kdykoliv rozhodnout odejít, pokud zjistíte, že vám smích nic nepřináší ;-) Proto přijďte vše vyzkoušet a až po setkání se rozhodněte, zda přijdete i příště! ;-) Setkání je vhodné i pro všechny, kteří už na józe smíchu někdy byli.

Koncept jógy smíchu je založen na myšlence, že se každý můžeme smát bez důvodu. Základem této aktivity je kombinace smíchu a jógového dýchání (Pranayamy). Smích se vyvolává pomocí speciálních cvičení, která jsou založená na skupinové dynamice, očním kontaktu a dětské hravosti.

PROGRAM:
Seznámení s jógou smíchu, rozcvičení smíchosvalů, smíchocviky a hravé aktivity, meditace smíchu, relaxace a společné sdílení na závěr

CO S SEBOU:
Vezměte si pohodlné oblečení na převlečení, láhev s vodou a chuť se smát. Vhodné je přibalit si také mikinu/svetr/teplé ponožky případně lehkou deku či polštářek pro větší pohodlí při závěrečné meditaci smíchu a relaxaci vleže. Místnost je vybavena kobercem, pokud chcete můžete si pro větší pohodlí donést i podložku na ležení…

MÍSTO KONÁNÍ A ZÁZEMÍ:
Sejdeme se v Mateřské Škole Jažlovická na ulici Jažlovická 2119 – 10 minut chůze od metra Háje (třída Berušky). Nejbližší MHD zastávka je Metodějova (autobus č. 213 a 136). Je zde možnost se pohodlně převléknout případně vykonat jakoukoli potřebu. K dispozici je voda z kohoutku a mnou připravený uvítací raw dezert. Opozdilce o víc jak 10 min nepřijímám, protože to ruší dynamiku hodiny. Děkuji za Vaši dochvilnost. 😉

CENA:
Osobně sdílím myšlenku koloběhu energie a vyznávám filozofii Dar za Dar. Cena je tedy v dobrovolné výši. Každý může zaplatit v penězích tolik energie, kolik mu celý večer přinesl a dle svých momentálních možností. Jedná se o tradiční výstupné na konci setkání místo vstupného. 

CO SI ODNESETE:
Díky osobnímu prožitku smíchu v různých podobách získáte praktické tipy, jak se smát častěji v každodenním životě. Vyzkoušíte si nejen na vlastní bránici účinky delšího smíchu a zažijete, jaké to je smát se celým tělem a duší.

KONTRAINDIKACE:
Smích je fyzická aktivita a dochází k námaze nejen bránice ale i celé řady dalších svalů. Všichni účastníci se účastní této aktivity na vlastní zodpovědnost. Obecně se nedoporučuje účast např. těhotným ve vyšším stádiu těhotenství, lidem s vysokým krevním tlakem, vážnějšími psychickými poruchami, chronickým kašlem, krvácejícími hemeroidy, epilepsií, srdečními chorobami, těžkými bolestmi páteře, s kýlou a po čerstvé (do 3 měsíců) chirurgické operaci. V případě nejasností, konzultujte vše nejdříve se mnou a následně i s Vašim ošetřujícím lékařem.

REZERVACE:
Kapacita místnosti je omezená, prosím tedy o závaznou rezervaci přes rezervační formulář níže na těchto stránkách případně na: annacerna@centrum.cz, 773 750 244 . Pokud nebudete moci přijít, je třeba rezervaci zrušit, aby jste neblokovali místo někomu dalšímu, kdo by rád přišel! Maximální počet účastníků je 18.

Malé doporučení na závěr – neplánujte si větší jídlo cca 1 hodinu před začátkem setkání.

Těším se na společný smích!

Anička

propagátorka vědomého života, ženství a mateřství
www.anna-cerna.cz/joga-smichu

Anna Černá

P.s. Děkuji za jakoukoliv formu sdílení této události s Vašimi známými, přáteli a kamarády i když se sami akce nezúčastníte!

nahrávám mapu....

Rezervace na akci

Tato událost je již plně obsazena.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.