Datum / čas
23. 06. 2015
18:30 - 21:00

Lektor: Joshi

Místo konání
MAITREA


Jóga smíchu (hasya yoga) vám umožní prožít večer plný smíchu, radosti a uvolnění. Smích bez důvodu ve společnosti dalších smějících se lidí vás přivede do stavu spontánního prožívání přítomného okamžiku. Příjemně si odpočinete od stresu a starostí a navíc uděláte i něco pro své zdraví.

Jóga smíchu je propracovaný a vyzkoušený systém, který je postaven na faktu, že se všichni dokážeme smát zcela bez důvodu a bez nutnosti vyprávět si vtipy.

Budeme se společně smát prostřednictvím tzv. smíchocviků, které nás s hravostí a nakažlivostí dovedou k srdečnému a spontánnímu smíchu. Prožitek spontánního smíchu na závěr umocní společná „meditace“ smíchu zakončená příjemnou relaxací.

Tento seminář vyžaduje vaši vůli aktivně se do cvičení zapojit. Je důležité abyste přišli připraveni, že si budeme hrát „jako děti“, a že budeme svůj smích procvičovat a zkoušet.

Jóga smíchu je cvičením, při kterém pracujeme ve velké míře s naším dechem. To způsobuje výrazné okysličení našeho těla a mozku, zlepšuje naše zdraví a dodává energii.

Mnoho studií dokazuje, že Smích má blahodárné účinky na tělo, duši i mysl. Snižuje se nám množství stresových hormonů v krvi, zvyšuje se produkce endorfinu a snižuje krevní tlak. Zvyšuje se odolnost našeho organismu a snižuje bolest. Zvyšuje se také naše výkonnost v práci, lépe se nám s ostatními komunikuje a spolupracuje. Jsme motivovanější, baví nás svět a život, a snadněji relaxujeme. Ze smíchu pramení naše pocity radosti, štěstí a harmonie.

Smích bez důvodu a ve společnosti dalších smějících se lidí nás přivede do stavu spontánní radosti a prožívání přítomného okamžiku.

„Tento seminář velice doporučuji, ráda se znovu zúčastním, je to nejen legrace a forma relaxace, ale i příjemné procvičení skoro celého těla nenásilnou formou…“ – Kateřina G.

„Byla jsem na tomto semináři a byl to krásný večer….. postupná cesta, jak se dostat k opravdové a čisté energii spontánního smíchu…. krásný čas, všem moc doporučuji :-)“ – Jitka S.

„Představa, že se budu smát dvě hodiny ve společnosti neznámých lidí zněla ze začátku trochu zvláštně, ale jde to samo a je to neuvěřitelně uvolňující. Jako astmatik navíc moc ocením, že si při tom skvěle procvičím dýchání.“ – Petra J.

„Bylo to nádherné, milé a úžasné. Doporučuju každému prožít si takovýto veselý vnitřní reset.“ – Evžen T.

„Bylo příjemné vypnout, otevřít v sobě energii smíchu, i projít si různými tématy a situacemi ze života v této energii. Super večer v příjemné energii, s příjemnými lidmi, se kterými jsme se prosmáli celým večerem :)“ – Silvia K.

„Ten den mě moc do smíchu nebylo. Měl jsem dokonce cukání vše vzdát a nikam nejít. Avšak když jsem potom ze cvičení odcházel, bylo mi strašně fajn, měl jsem vynikající náladu a cítil jsem se tak dobře, jak už dlouho ne. Vřele doporučuji. Člověka to nejen „přeladí“, ale i nabije pozitivní energií. Skvělé!!!“ – Petr M.

„Užila jsem si to, protože zjišťuji již delší dobu, že se vlastně vůbec nesměju ani mi spousta věcí nepřipadá směšných. Tak večer jsem si fakt užila, a následně jsem si opravdu prožila a prosnila nádhernou meditaci na závěr semináře.“ – Iveta J.

———
Tento seminář vede certifikovaný instruktor mezinárodní školy Dr. Madana Katarii, zakladatele Jógy smíchu – Dr. Kataria School of Laughter Yoga.

Kapacita semináře je maximálně 30 lidí.

nahrávám mapu....

Rezervace na akci

Rezervace jsou uzavřeny.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.