Datum / čas
28. 04. 2015
18:30 - 19:00

Lektor: Joshi

Místo konání
MAITREA


Budeme se společně smát prostřednictvím tzv. smíchocviků, které nás s hravostí a nakažlivostí dovedou k srdečnému a spontánnímu smíchu. Prožitek spontánního smíchu na závěr umocní společná „meditace“ smíchu zakončená příjemnou relaxací.

 

 

Tento seminář vyžaduje vaši vůli aktivně se do cvičení zapojit. Je důležité abyste přišli připraveni, že si budeme hrát „jako děti“, a že budeme svůj smích procvičovat a zkoušet.

Jóga smíchu je cvičením, při kterém pracujeme ve velké míře s naším dechem. To způsobuje výrazné okysličení našeho těla a mozku, zlepšuje naše zdraví a dodává energii.

Mnoho studií dokazuje, že Smích má blahodárné účinky na tělo, duši i mysl. Snižuje se nám množství stresových hormonů v krvi, zvyšuje se produkce endorfinu a snižuje krevní tlak. Zvyšuje se odolnost našeho organismu a snižuje bolest. Zvyšuje se také naše výkonnost v práci, lépe se nám s ostatními komunikuje a spolupracuje. Jsme motivovanější, baví nás svět a život, a snadněji relaxujeme. Ze smíchu pramení naše pocity radosti, štěstí a harmonie.

Smích bez důvodu a ve společnosti dalších smějících se lidí nás přivede do stavu spontánní radosti a prožívání přítomného okamžiku.

nahrávám mapu....

Rezervace na akci

Rezervace jsou uzavřeny.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.